jaksprzedac.com

O Mnie

Fotograf nieruchomości mieszkaniowych, komercyjnych, architektury oraz wnętrz.

W fotografii najważniejsze jest połączenie profesjonalizmu z wizją niezbędną do stworzenia obrazu odpowiadającego konkretnym potrzebom. Dlatego jest to dla mnie prawdziwa sztuka obserwacji oraz umiejętności znalezienia czegoś interesującego w zwykłym miejscu. Jako wieloletni praktyk odkryłem, że nie jest zbyt istotne co widzisz – istotne jest za to jak potrafisz to przedstawić.

Dzięki połączeniu wykonywanej pracy oraz zamiłowania do fotografii nauczyłem się prezentować obiekty z najlepszej perspektywy. Profesjonalne zdjęcia wykonane przy użyciu specjalistycznego sprzętu, z górnej półki, wiodących światowych marek, stanowią realizację autorskich pomysłów i oryginalnych sesji miejsc, mieszkań, architektury, biurowców, a także jedynych w swoim rodzaju sesji aranżacji wnętrz.

Dlaczego sesje zdjęciowe nieruchomości?

Z rynkiem nieruchomości związany jestem od 10 lat. Dzięki dotychczasowej współpracy z klientami zdaję sobie sprawę, jak bardzo istotne są detale przedstawiane na fotografiach w trakcie procesu sprzedaży mieszkań. Fotografią artystyczną obiektów i wnętrz zajmuję się od 6 lat. Posiadana wiedza i doświadczenie pozwalają mi na niekonwencjonalne przedstawianie nieruchomości w obiektywie. Stawiam na oryginalność, poprzez swoją perspektywę widzenia przełamuję konwencje budując wizerunek miejsca atrakcyjnego i wzbudzającego chęć jego posiadania.

Moje życiowe motto brzmi „Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz”

Dobrze przygotowana prezentacja nieruchomości pozwala nie tylko na oszczędność czasu sprzedaży i zwiększenie zainteresowania ofertą, ale przede wszystkim na uzyskanie lepszej ceny. Każde zlecenie traktuję indywidualnie. Specjalnie dobieram czas, miejsce i scenografię. Moje fotografie wykorzystywały największe polskie i zagraniczne firmy, takie jak J.W. Construction Holding S.A., ONET.PL oraz inne branżowe portale.

Kontakt
joooo 1 of 1 kopia - O Mnie

Sławek

Fotograf, Kreator, Pośrednik nieruchomości

„Sukces można osiągnąć tylko robiąc to co się kocha.”