jaksprzedac.com

Blog

home-1622401_1280

Jak przygotować mieszkanie do sesji zdjęciowej?

Wiecie już, że dobrze wykonane zdjęcia ofertowe zwiększą zainteresowanie ogłoszeniem i tym samym skutecznie przyspieszą proces sprzedaży nieruchomości. Aby wykorzystać pełen potencjał zdjęć, warto zamówić profesjonalną sesję fotograficzną mieszkania lub domu. Dziś podpowiadam, jak się do niej należycie przygotować.

Read More
office-620822_1920

Sprzedaż mieszkania z pomocą pośrednika

Sprzedaż nieruchomości to wbrew pozorom niełatwe zadanie. Podczas gdy kupujący głównie ogląda oferty i załatwia kredyt, sprzedający musi zadbać o odpowiednią prezentację swojego lokalu, o ogłoszenia w prasie i portalach internetowych, umawiać się na spotkania z oglądającymi i wreszcie zorganizować proces od strony formalnej – umowy, zadatki, zaświadczenia z wydziału ksiąg wieczystych, spółdzielni i tak […]

Read More
office-594132_1920

Jak przygotować się do oglądania mieszkania?

Tak jak w kontakcie z nowo poznawaną osobą, tak samo w przypadku oglądania mieszkania decydujące są pierwsze sekundy. Każdy kupujący przegląda oferty wyselekcjonowane wedle własnych kryteriów: lokalizacji, metrażu, ceny. Jednak aby ułatwić sobie podjęcie decyzji, warto odpowiednio przygotować się do spotkania poświęconego prezentacji mieszkania czy domu. Jak to zrobić?

Read More
living-room-977416_1920

Jak funkcjonalnie urządzić mieszkanie?

Każdy z nas chce mieszkać wygodnie, komfortowo, ale też modnie. Przedstawiam kilka pomysłów na to, jak urządzić mieszkanie w sposób funkcjonalny i atrakcyjny. W przyszłości poniższe rozwiązania z pewnością docenią potencjalni nabywcy lokum.

Read More
writing-1149962_1920

Koniec roku a zakup mieszkania

Dla osób, które chcą zaciągnąć kredyt na zakup mieszkania, koniec roku to ostatni dzwonek, aby zdążyć złożyć wniosek z wymaganym 15-procentowym wkładem własnym. Od 1 stycznia banki będą już wymagać wkładu własnego na poziomie 20 procent wartości nieruchomości, a to w gotówce stanowi różnicę od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Read More
hotel-1330850_1920

Poznaj 7 najważniejszych błędów podczas sprzedaży mieszkania!

Każdy, kto decyduje się na sprzedaż mieszkania chce zakończyć transakcję w możliwie jak najkrótszym czasie oraz na korzystnych dla siebie warunkach. Niestety życie pokazuje, że ten proces może znacznie rozciągnąć się w czasie. Jeżeli rozważasz sprzedaż mieszkania bez udziału agenta nieruchomości, sprawdź jakich błędów unikać, aby nie czekać na kupującego całymi miesiącami.

Read More
fotograf

Dobre zdjęcia ofertowe – klucz do sukcesu w sprzedaży

Nie oszukujmy się. Absolutna większość potencjalnych nabywców pomija ogłoszenia pozbawione zdjęć. W czasach, gdy blisko 90 procent kupujących poszukuje ofert nieruchomości w internecie, zdjęcia są koniecznością. Jak zatem zrobić dobre fotografie ofertowe, aby przyniosły pożytek, a nie szkodę?

Read More
ahouse_2

Odświeżenie mieszkania w kilku krokach

Ostatnio pisaliśmy o tym, że lekki lifting wnętrz może przesądzić o czasie (i cenie!) sprzedaży mieszkania. Dziś podpowiadamy, co zrobić, by szybko odmienić wizerunek wnętrza, gdy nie mamy czasu lub środków na skorzystanie z pomocy profesjonalnego home stagera.

Read More
Belveder Olsztyn (1 of 1)-5

Jak skutecznie sprzedać mieszkanie, cz. 2.

Kolorystyka wnętrz Jednym z czynników wpływających na atrakcyjność wnętrza w oczach potencjalnego kupca jest kolorystyka. To element, z którego często nie zdajemy sobie sprawy. Jednak każdy świadomy właściciel, który chce szybko i korzystnie sprzedać mieszkanie, powinien przed przygotowaniem oferty zadbać o niewielki aranżacyjny lifting. Porządkując mieszkanie przed wizytą potencjalnych nabywców warto zadbać o to, aby […]

Read More
Jaksprzedac mieszkanie

Jak skutecznie sprzedać mieszkanie część 1.

Jak skutecznie sprzedać mieszkanie część 1: Jak mówi motto którym się kieruję „Dobre wrażenie możemy zrobić tylko raz”. W Polsce nadal brakuje mieszkań. Pomimo, że od upadku komunizmu minęło już ponad 25 lat nadal kupienie mieszkania które nie będzie wymagało, odświeżenia i jest w pełni przygotowane do sprzedaży stanowi zaledwie procent w oferowanych nieruchomościach. Dlatego […]

Read More